Pierwsze kroki

1. Twój harmonogram przeciwników i ich dane kontaktowe

Aby zobaczyć dane kontaktowe każdego przeciwnika, kliknij jego nazwę, a na ekranie pojawi się pole Kontakt gracza z jego adresem e-mail i numerem telefonu. Twój harmonogram i lista informacji kontaktowych będą aktualizowane wraz ze zmianą informacji dotyczących odbytych meczów. Koordynator Ligi prześle Ci e-mailem wszelkie zmiany w harmonogramie i informacjach kontaktowych przeciwników, jeśli gracz odpadnie lub zostanie zastąpiony przez innego gracza.

2. Odwołaj się do Reguł w przypadku pytań lub sporów podczas gry

Ponieważ wszystkie mecze ligowe są nieoficjalne, gracze są odpowiedzialni zarówno za znajomość zasad, jak i ich egzekwowanie na korcie. Koordynator Ligi Wojownik Tenis może unieważnić mecze tylko wtedy, gdy gracze nie postępują zgodnie z zasadami sekcji „Spory i protesty”. Zalecamy również wejście na strony internetowe PZT czy USTA, które stanowią doskonałe przewodniki po zasadach gry w tenisa.

3. Skontaktuj się z przeciwnikiem, aby ustawić swój pierwszy mecz

Zarówno gracz „gospodarz”, jak i gracz „gość” są odpowiedzialni za kontaktowanie się ze sobą. Upewnij się, że Twoje dane kontaktowe są aktualne. Możesz zaktualizować swoje dane kontaktowe i status w dowolnym momencie, logując się na www.wojowniktenis.pl i klikając kartę „Profil”, a następnie edytując informacje w swoim profilu.

4. Raportuj wyniki meczów na czas

Wyniki meczu, zwykle zgłasza osoba, która wygrywa mecz, ale do obu graczy należy upewnienie się, że wyniki wskazane przez wygrywającego gracza są podane dokładnie i na czas. Aby zgłosić wynik meczu należy:

- Zalogować się na stronie www.wojowniktenis.pl

- Kliknąć: "Wpisz" w terminarzu.

- Wypełnić dane dotyczące rozegranego meczu.

- Kliknąć przycisk "Zapisz".


Wskazówka dla gracza: Zgłaszaj i weryfikuj wyniki meczu na bieżąco, przed terminem zgłaszania wyników, który jest wyświetlany pogrubioną czcionką w harmonogramie.

5. Sprawdź wyniki

Po zgłoszeniu wyniku przez Gracza A, Gracz B zobaczy w swoim harmonogramie „zweryfikuj” zamiast „Wpisz” dla tego meczu. Daje to graczowi B możliwość poprawienia wyniku, jeśli uważa, że wystąpił błąd, lub zweryfikowania wyników jako poprawnych. Po zweryfikowaniu wyniku przez Gracza B pojawi się „ostateczny”. Jeśli Gracz B nie zweryfikuje wyniku, wynik zostanie automatycznie uznany za „ostateczny” automatycznie po terminie zgłaszania wyników.

6. Pytania / komentarze

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz liczyć na pomoc Koordynatora Ligii. Jednak zanim wyślesz e- mail lub zadzwonisz, spróbuj najpierw znaleźć odpowiedź w regulaminie.