Jak to działa?

KROK 1. UTWÓRZ PROFIL

Utwórz swój profil online, który będzie zawierał najważniejsze informacje.

  1. Podaj swoje dane kontaktowe, aby przeciwnicy mogli się z tobą skontaktować.
  2. Oszacuj swój poziom umiejętności na podstawie opisów każdego poziomu, który znajduje się na naszej stronie (patrz obok na Poziomy umiejętności).
  3. Wybierz swoje miasto oraz „kort domowy” spośród listy kortów publicznych wymienionych na naszej stronie internetowej. Będzie to miejsce, w którym rozegrasz wszystkie swoje mecze „u siebie”. Połowa twoich meczów będzie oznaczona jako „Dom”, a druga połowa „Poza domem” w obrębie twojego miasta.

KROK 2. DOKOŃCZ REJESTRACJĘ

W tym kroku wybierzesz sezon, w którym chcesz wziąć udział. Pojawi Ci się również opcja zapisania się od razu na cały rok (wiosna, lato, jesień).

Krok 2 możesz pominąć podczas rejestracji jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o wzięciu udziału w rozgrywkach - rejestracji na wybrany sezon będziesz mógł dokonać również później po zalogowaniu się do swojego konta.

KROK 3. OKREŚL SWÓJ POZIOM UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli nadal nie jesteś pewny, na który z poziomów (krok 1) powinieneś się zarejestrować, proponujemy grę w Rating Mecz (tylko dla singli).


Zgłoś się do koordynatora ligi. Koordynator umówi specjalne spotkanie z graczem, który grał w lidze i tym samym udowodnił, że jest na poziomie umiejętności, wskazanym przez Ciebie w profilu. Podczas takiego meczu będziesz mógł bez problemu zweryfikować swój poziom i poprawnie określić go w swoim profilu na stronie wojowniktenis.pl

KROK 4. SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZECIWNIKAMI

Aby zaaranżować mecze z każdym z zaplanowanych przeciwników po prostu skontaktuj się z nimi. W tym celu, pierwszego dnia sezonu zaloguj się na www.wojowniktenis.pl, a zobaczysz swój harmonogram przeciwników i ich dane kontaktowe.

KROK 5. ROZGRYWAJ MECZE

Rozgrywaj mecze i zgłaszaj wyniki. Sprawdzaj swoje miejsce w zaktualizowanych tabelach i obserwuj wydajność kolejnych przeciwników.


Kontynuuj grę przez cały sezon, aby gromadzić punkty do wygrania swojej dywizji, przechodzenia do play-offów twojego miasta na koniec roku oraz wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski i wygrywania wspaniałych nagród.